Szkolenia

W związku z narastającą konkurencyjnością usług w zakresie kosmetologii estetycznej, Estetica prowadzi szkolenia kwalifikacyjne i uzupełniające dla kosmetologów. Celem każdego szkolenia jest przede wszystkim podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Nabywanie nowych umiejętności w zakresie wykonywania zabiegów z zakresu kosmetologii leczniczej i estetycznej, daje możliwość wzbogacenia swojej oferty gabinetowej o nowe zabiegi i jest podstawą jak najwyższej jakości usług. Szkolenia prowadzone są przez osoby, które ukończyły studia wyższe w zakresie kosmetologii, medycyny i nauk pokrewnych. Po ukończeniu każdego szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat, uprawniający do samodzielnego wykonywania zabiegów objętych szkoleniem. Certyfikat zaświadcza o posiadaniu odpowiednich kwalifikacji oraz zwiększa szanse na rynku pracy.

 • Masaże

  Informacje pod nr. te. 500105604

 • Peeling kawitacyjny i sonoforeza

  Jednodniowe szkolenie, składające się z części teoretycznej i praktycznej. Szkolenie jest indywidualne! Istnieje możliwość przyprowadzenia ze sobą modelki.

 • Oxybrazja

  Szkolenie z oxybrazji obejmuje głównie część praktyczną i skierowane jest do Kosmetologów (osób legitymujących się dyplomem studiów wyższych) oraz osób, które nie pracowały wcześniej na tym  urządzeniu.

 • Mezoterapia igłowa

  Czas trwania szkolenia wynosi trzy dni. Składa się głównie z części praktycznej uzupełnionej o wiedzę z zakresu stosowanych ampułek i innych preparatów. Szkolenie przeprowadza osoba do tego uprawniona, legitymująca się dyplomem studiów wyższych z zakresu nauk medycznych.

 • Zastosowanie peelingów chemicznych w kosmetologii

  Szkolenie obejmuje część teoretyczną, która uzupełnia wiedzę zdobytą na studiach wyższych; oraz część praktyczną z zastosowaniem kwasów i metod ich aplikowania.

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com