O mnie

  • Cecylia Chojnacka

    Cecylia Chojnacka

Cecylia Chojnacka jest dyplomowanym kosmetologiem i flebotonistką. Studia wyższe kończyła na Wydziale Profilaktyki i Zdrowia NWSM we Wrocławiu.  Posiada liczne dyplomy i certyfikaty, oraz rozległą wiedzę w zakresie kosmetologii estetycznej i leczniczej. Tajniki kosmetologii i medycyny estetycznej zgłębiała na licznych szkoleniach u najlepszych lekarzy w kraju. Swoją wiedzę przekazuje jako wykładowca i nauczyciel zawodu. Jest członkiem Komisji ds. etyki zawodowej, działającej przy Krajowej Izbie Kosmetologii. Swoje zainteresowania skupia na najnowszych osiągnięciach w kosmetologii leczniczej i estetycznej, w szczególności zastosowaniu kwasu hialuronowego w wypełniaczach. Prowadzi profesjonalne szkolenia dla kosmetologów, m.in. z zastosowania i różnych technik mezoterapii igłowej w kosmetologii. Swoją pracę wykonuje z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie z wielką starannością dobierając zabiegi.

 „Ciągła nauka i łaknienie wiedzy dają mi poczucie, że moje zabiegi są skutecznie i efektywnie dobierane, tak aby nie szkodzić a pomagać osobom, które mi zaufały. Zależy mi na tym by jak najlepiej wykorzystać swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, by sprostać wymaganiom klientów.”

Założycielka i właścicielka Gabinetu Kosmetologii Estetycznej ESTETICA. Gabinet Kosmetologii Estetycznej ESTETICA został stworzony wg najnowszych standardów europejskich. Dbając o komfort i bezpieczeństwo Klientów/Pacjentów, gabinet został wyposażony w najwyższej jakości aparaturę posiadającą niezbędne certyfikaty medyczne. Odpowiednio dobrane materiały jednorazowe i konsekwentnie realizowany program higieny i bezpieczeństwa pracy gwarantują bezpieczne wykonanie usługi.

„Piękno jest w Tobie, musisz je tylko odkryć…”

Zapraszam
Cecylia Chojnacka
                                                                                 
              

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com