Nowość!!! HYDRABRAZJA WODNO-TLENOWA

Hydrabrazja wodno-tlenowa przeznaczona jest dla osób chcących pozbyć sie zaskórników, przebarwień, nadmiernego przesuszenia a także poprawić koloryt skóry i uregulować pracę gruczołów łojowych. Zabieg ma złożone działanie terapeutyczne i pomaga w wielu problemach skórnych. 

NA CZYM POLEGA ZABIEG ?

Podczas zabiegu używa się sześciu różnych głowic. Zabieg jest wieloetapowy i trwa 1,5h

1. Głowica wodorowa w trakcie zabiegu dozuje strumień wody przesycony pęcherzykami wodoru, które działają oczyszczająco i złuszczająco. Dokładnie usuwają martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia ze środowiska zewnętrznego i pozostałości makijażu. Zabieg wykorzystuje technologię aktywnego wodoru, który zwiększa nawilżenie skóry, redukuje pory i reguluje produkcję łoju; co wpływa na zmniejszenie problemów z trądzikiem pospolitym. Poza tym wodór dzięki swojej małej masie cząsteczkowej przenika wgłąb skóry, neutralizując działanie wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie organizmu.

2. Po dokładnym oczyszczeniu skóry i usunięciu martwego naskórka następuje aktywna infuzja tlenowa kosmetyków. Polega ona na wprowadzeniu składników aktywnych wgłąb skóry za pomocą specjalnego aerografu posiadającego pojemnik, który możemy uzupełnić odpowiednio dobranym do potrzeb skóry preparatem.

3. Głowica do ultradźwięków jeszcze głębiej penetruje tkankę, poprawia jej metabolizm i ukrwienie. Ultradźwięki ułatwiają penetrację składników leczniczych przyczyniając się tym samym do znacznej poprawy stanu skóry. 

4. Głowica do radiofrekwencji wytwarza ciepło, które powoduje skrócenie włokien kolagenowych. Z wiekiem włókna kolagenowe ulegają rozciągnięciu, a ich struktura staje się nieuporządkowana. Podgrzanie skóry skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz stymulacją fibroblastów no nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W efekcie poprawia się struktura skóry, staje się ona jędrniejsza, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

5. Głowica do bioliftingu pobudza regenerację tkanek, powoduje wygładzenie skóry i zwiększenie tonusu mięśniowego. 

6. Zimny młotek doskonale radzi sobie z obrzękami pod oczami i likwiduje opuchnięte powieki powstałe podczas snu. 

 

ZALETY ZABIEGU :

oczyszczenie skóry

- redukcja i odblokowanie rozszerzonych porów

- mocne nawilżenie

- rozjaśnienie

- dotlenienie (idealny dla cer palacza)

- poprawa jędrności

- zmniejszenie i rozjaśnienie blizn potrądzikowych

- poprawa trofiki tkanek

zabieg całoroczny!

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

ciąża i karmienie piersią,

wirusowe, grzybicze i bakteryjne choroby skóry,

- choroby nowotworowe ( 3-5lat od ostatniej terapii),

- nadwrażliwość na prąd,

- metalowe implanty w obrębie pola zabiegowego,

- przewlekłe choroby ustrojowe,

- epilepsja

CENA ZABIEGU : 280ZŁ

 

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com